انجیر خشک شده یکی از قدیمی ترین انواع میوه خشک در ایران است. این محصول به دلیل خواص بسیار زیادی که برای بدن دارد و همچنین قیمت مناسب و کیفیت خوب، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اگر قصد خرید انجیر خشک شده را دارید تا از آن به عنوان میان وعده مفید استفاده کنید، در این سایت به صورت آنلاین می توانید از قیمت آن مطلع شوید و خریدی خوب داشته باشید.

قیمت خرید انجیر خشک شده

بررسی کیفیت انجیر خشک شده

کیفیت انجیر خشک بیشتر توسط ظاهر آن مشخص می شوند. ویژگی های ظاهری انجیر که در کیفیت آن تاثیر گذار هستند عبارتند از اندازه یا قطر دانه های انجیر، رنگ دانه ها، دهان باز یا خندان بودن دانه ها و میزان دانه های قهوه ای و سیاه درون انجیر ها. در ادامه به تفکیک هر کدام از این موارد را بررسی می کنیم.

۱. قطر دانه های انجیر از ۱۴ میلیمتر به بالا وجود دارد. طبیعی است که هر چه دانه های انجیر خشک شده بزرگتر باشند، کیفیت آن بالاتر و هر چه ریزتر باشند کیفیت آنها پایین تر است.

۲. رنگ دانه های انجیر بین سفید، کرم، زرد و قهوه ای روشن و تیره متغیر است. انجیر های با کیفیت بالا سفید رنگ و کرم رنگ هستند، انجیر های با کیفیت متوسط زرد بوده و انجیرهایی که کیفیت پایین تری دارند، قهوه ای رنگ هستند.

۳‌. دهان باز یا خندان بودن انجیر ها همانند پسته است. هرچه خندانی و شکفتگی دانه ها بیشتر باشد، کیفیت آن انجیرها بالاتر است و هر چه دانه ها دهان بسته تر باشند کیفیت پایین تری دارند.

فروشندگان انجیر خشک شده

۴. هنگامی که انجیر را باز می کنیم، درون آن دانه های قهوه ای یا سیاه وجود دارد. هرچه دانه های قهوه ای کمتر باشد کیفیت انجیر بالاتر و هر چه دانه ها بیشتر باشد، کیفیت انجیر کمتر است.

عواملی که بیان شد، تاثیر به سزایی در ظاهر انجیر دارند. اگرچه طعم شیرین انجیر نیز اهمیت دارد اما اگر خواستید براساس ظاهر انجیر آن را انتخاب کنید انجیرهای سفید رنگ درشت و خندان را انتخاب کنید. قیمت انجیر خشک با کیفیت به دلیل ظاهر زیبا بیشتر از انجیر های دیگر است. قیمت انجیر های ریز قهوه ای دهان بسته کمتر است.

بررسی کیفیت انجیر خشک شده

فروشندگان انجیر خشک شده

فروشندگان انجیر خشک شده پس از خریداری محصولات از تولیدکنندگان، آن ها را در کیفیت های متفاوت بر اساس سلایق مصرف کنندگان به فروش می رسانند.

شما می توانید براساس نیاز خود و هزینه های پرداختی انجیر خشک شده مورد نظر خود را خریداری کنید. روش های خرید از سایت عبارتند از خرید به صورت آنلاین و تلفنی و همچنین شما می توانید مشخصات و شماره خود را ثبت کنید تا مشاورین فروش سایت با شما تماس بگیرند. سفارشات شما از بهترین انواع انجیر خشک تهیه و به دست شما خواهد رسید.

  • تبلیغات:
    1. مصرف آلو خشک موجب تقویت حافظه می شود!
    2. تولید توت خشک | چیپس میوه چگونه ساخته می شوند ؟
    3. صادرات گردو تویسرکان | فروشگاه های معتبر آن در سراسر کشور
    4. فروش اینترنتی گز معتبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *