قیمت خرید انجیر خشک عمده ارزان

انجیر خشک زرد محصولی پرطرفدار و مغذی است که میتوان آن را در اقصی نقاط کشور پیدا و خریداری کرد این نوع انجیر خشک از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است . انجیر خشک دو نوع است : انجیر زرد و انجیر سیاه این دو انجیر خشک تفاوت زیادی باهم ندارند اما انجیر سیاه درصد بیشتری آنتی اکسیدان یا مواد ضدسرطانی به خودش اختصاص داده است . این محصول صادراتی و دست چین نباید از هر نوع فرآیند خرابی برخوردار باشد . شما میتوانید این محصول را به صورت عمده و بدون واسطه در این سایت خریداری کنید .

قیمت خرید عمده انجیر خشک زرد

 

راهنمای انتخاب انجیر خشک زرد

قیمت خرید عمده انجیر خشک زرد

انجیر  خشک زرد یکی از نمونه های برتر کشوری است . انجیر زرد سرشار از فرآورده های غذایی و معدنی است که معمولا برای نگهداری طولانی به صورت خشک مصرف میشود .

برای انتخاب این انجیر خشک حتما باید چند نکته را به یاد داشته باشید :

۱- این محصول دارای بوی خوش و تازه است .

۲- هیچ نوع لکه و دانه قهوه ای رو ی محصول نباشد .

۳- دانه های داخل به رنگ طلایی  باشد .

گروه بازرگانی فدک با مجمو عه ای باتجربه و کار آمد این محصول را بدون واسطه از تامین کنندگان به دست شما خریداران عزیز میرساند .

انجیر زرد صادراتی و دست چین استهبان را و همچنین بسیاری از شهر هایی که این محصول را تولید می کنندرا می توانید با انتخابی ساده که در این مقاله اشاره شد خریداری کنید . همچنین این محصول را به صورت عمده میتوانید در بازار های داخلی و خارجی به فروش برسانید .

مرکز خرید و فروش انجیر خشک زرد

قیمت خرید عمده انجیر خشک زرد

پزشکان انجیر خشک را برای افراد کم خون تجویز و توصیه میکنند . در طب سنتی این محصول را برای پیشگیری از سرطان میشناسند . این محصول جزء میوه های قرانی و بهشتی است .

چطور بتوانیم انجیر خشک را خریداری کنیم ؟

شما میتوانید با یک سرچ در گوگل سایت های زیادی که مقالات مختلفی نوشتند را بخوانید . همه ی آنها کیفیتی مطلوب و قیمتی ارزان را توصیف میکنند این سایت با توجه به قیمت اصلی این محصول در بازار ، انجیر خشک زرد را با کیفیتی عالی به شما مشتریان عرضه میکند . فرق ما با سایر مجموعه ها در این است که بهترین محصولات صادراتی و دست چین انجیر زرد را در سایت بصورت عمده به فروش میگذاریم و نکته ی مهم اینجاست که موجب شده دست دلالان را کمتر کنیم . مجموعه فدک انجیر زرد پرک صادراتی را برای مشتریان خود در هر زمان بصورت عمده با بسته بندیهای دلخواه خود تامین و ارسال نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *