انجیر خشک صدیک انجیرهایی درشت و خندان و دست چین شده هستند که به عنوان یکی از مرغوب ترین و باکیفیت ترین انجیر خشک ها به بازار فروش ارائه می شوند. این نمونه انجیر خشک را با قیمت های متفاوتی می توان در بازار فروش پیدا کرد. اگر انجیر خشک را از طریق عرضه کنندگان مستقیم آن خریداری نمایید، هزینه کمتری بابت خرید انجیر خشک 101 خواهید پرداخت. واسطه ها و سودجویان بازار خرید و فروش این محصول، انجیر خشک صدیک را با چند برابر قیمت واقعی در معرض فروش قرار می دهند.‌ قیمت خرید عمده انجیر خشک نیز با قیمت خرید جزئی این محصول تفاوت فاحشی دارد.

قیمت عمده انجیر خشک 101 تازه

عوامل موثر بر کیفیت انجیر خشک 101

عوامل موثر بر کیفیت  انجیر خشک 101 همانطور که می دانید انجیر خشک های ارائه شده به بازار فروش از لحاظ طعم و مزه تقریبا مشابه هم هستند. آنچه موجب درجه بندی انجیر خشک شده است، سایز و اندازه این محصول همچنین میزان خندان بودن یا بسته بودن انجیر خشک است. در این دسته بندی انجیر خشک A انجیر هایی هستند که سایز کوچکی داشته و درصد خندانی کمتری دارند.

انجیر های متوسط را انجیر خشک 2A می گویند. انجیر خشک 3A نیز دانه های درشتی دارد. انجیر خشک درجه یک را که دانه هایی درشت داشته و به صورت دست چین شده می باشند، انجیر خشک صدیک می گویند. شکاف قسمت انتهایی انجیر خشک که به صورت طبیعی ایجاد شده، موجب می شود این نمونه انجیر خشک به صورت غنچه یا یک گل کاملا باز نمایان شود.

داخل انجیر خشک صدیک را به خوبی می توان دید و کیفیت آن را مورد بررسی قرار داد. می توان گفت از هر صد انجیر ممکن است تنها یک انجیر دارای این ویژگی باشد. نامگذاری صدیک نیز بر اساس این خصوصیات انجیر خشک است. این انجیر خشک تازه و درجه یک، نسبت به سایر انجیر خشک ها از قیمت بالاتری برخوردار است.

انجیر خشک 101 با انجیر خشک سوپر چه تفاوت هایی دارد؟

انجیر خشک 101 با انجیر خشک سوپر چه تفاوت هایی دارد؟ انجیر خشک را بر اساس سایز و اندازه همچنین نوع برداشت، خشک کردن و شرایط نگهداری می توان در بازار فروش با کیفیت های متفاوت پیدا کرد. در برخی مناطق انجیر را پس از رسیدن، از شاخه جدا کرده و در معرض آفتاب قرار می دهند تا کاملا خشک شود.‌ این نوع انجیر خشک ممکن است، مورد هجوم آفات و حشرات نیز قرار گیرد.

برخی از تولیدکنندگان انجیر خشک نیز انجیر تازه را تا زمانی که آب و رطوبت آن قدری گرفته نشود و خود از شاخه جدا نگردد، در معرض آفتاب و روی شاخه باقی می گذارند. این نوع انجیر خشک کمتر مورد هجوم آفات قرار گرفته و کیفیت بالاتری نیز دارد. انجیر خشک 101 و انجیر خشک سوپر معمولا به روش دوم خشک شده اند.

این دو نوع انجیر خشک به رنگ زرد متمایل به سفید هستند و دانه های درشت و خندانی دارند. انجیر خشک سوپر تقریبا یکدست و دانه هایی در سایز 24 میلی متر دارد. سایز انجیر خشک صدیک ممکن است بین 20 تا 24 میلی متر متغیر باشد. شاید تنها عامل تاثیر گذار در درجه بندی و نامگذاری این نمونه انجیر خشک ها سایز آن ها باشد.

صادر کننده انواع انجیر خشک 101 تازه

صادر کننده انواع انجیر خشک 101 تازه همانطور که می دانید در مبحث صادرات، معمولا بهترین و مرغوب ترین محصولات برای صادرات به بازارهای خارجی، انتخاب می شوند. در مورد انجیر خشک نیز این امر صادق است. انجیر خشک 101 تازه به صورت فله یا در بسته بندی های مختلف به بازارهای کشورهای مختلف ارائه می شود. عرضه این محصول به آن سوی مرزها، موجب استقبال زیاد برخی کشورها از انجیر خشک 101 تولید شده در کشورمان، شده است.

به همین دلیل برخی افراد یا شرکت های خاص، تجارت خود را بر مبنای صادرات انجیر خشک درجه یک، بنا نهاده اند. صادر کننده انجیر خشک با خرید ارزان قیمت این محصول از عرضه‌کنندگان مستقیم آن و فروش این محصول به بازارهای خارجی، می تواند سود قابل توجهی را برای خود رقم زند.

صادر کننده انجیر خشک ۱۰۱ باکیفیت و مرغوب در رونق اقتصادی و درآمدزایی برای تولیدکنندگان این محصول نیز نقش مهمی داشته است. تولیدکنندگان انجیر خشک ۱۰۱ به دلیل درآمدزایی خوبی که از طریق صادرات این محصول نصیب شان می شود، به تولید بیشتر و باکیفیت‌تر انجیر خشک صدیک تشویق می شوند. صادرات انجیر خشک به کشورهای مختلف، ارز خارجی قابل توجهی را برای کشورمان به همراه می آورد.

فروش مستقیم انجیر خشک 101 تازه

فروش مستقیم انجیر خشک 101 تازه به دلیل وجود باغ های فراوان در مناطق مختلفی از کشورمان بخصوص منطقه استهبان فارس، تولید انجیر خشک به صورت گسترده ای در این مناطق صورت می گیرد. تولیدکنندگان این محصول در تلاش هستند با کاهش قیمت نهایی انجیر خشک ۱۰۱ تازه، شرایط خرید این محصول را برای مصرف کنندگان نیز فراهم کنند. با عرضه مستقیم انجیر خشک می توان به کاهش قیمت این محصول کمک کرد.

فروش مستقیم انجیر خشک از طریق مراکز معتبری در بازارهای سراسر کشور صورت می گیرد. خریداران عمده با مراجعه به این مراکز می توانند راحت تر و با هزینه کمتری انجیر خشک تازه را خریداری نمایند.‌ انجیر خشک ارائه شده توسط عرضه‌کنندگان مستقیم این محصول، ارزان تر از سایر بازارهای فروش در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد.

طبیعی است که خریداران عمده از بازارهای ارزان قیمت انجیر خشک تازه وباکیفیت استقبال خواهند کرد. خریداران عمده تقریبا مشتریان ثابت این مراکز هستند. برخی از مراکز نیز با فروش شرایطی این محصول و تخفیفات قابل توجهی که ارائه می دهند، در تلاش هستند مشتریان بیشتری را به سوی بازارهای خود سوق داده و با فروش بیشتر به سوددهی مطلوب دست پیدا کنند.

این مراکز می توانند به تدریج بازار فروش این محصول را در دست خود گرفته و بر سایر رقبا پیشی گیرند. برخی فروشگاه های اینترنتی نیز شرایط خرید آنلاین و غیر حضوری انجیر خشک صدیک را برای خریداران عمده و جزء فراهم نموده اند. با کمی جستجو در اینترنت می توانید فروشگاه های ارائه دهنده انجیر خشک را پیدا نموده و سفارش خرید خود را از طریق سایت های فروش آن ها انجام دهید.

اگر در زمینه نحوه خرید و سفارش این محصول اطلاعاتی ندارد، می توانید از کارشناسان و مشاورین این فروشگاه ها، راهنمایی های لازم را کسب کنید. پس از ثبت سفارش انجیر خشک صدیک توسط شما، این محصول در اسرع وقت به آدرس تان ارسال خواهد شد. با خرید از فروشگاه های اینترنتی می توانید خریدی آسان، مطمئن و مقرون به صرفه را تجربه کرده و دست واسطه ها و سودجویان را از بازار خرید و فروش این محصول کوتاه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *