لیست قیمت انجیر خشک کیلویی نشان می دهد که تورم و تغییرات مداوم نرخ ارز باعث شده با نوساناتی همراه باشد علاوه بر این نرخ این نوع میوه خشک شده بسته به میزان خندان بودن، رنگ انجیر و قانون عرضه و تقاضا متفاوت می باشد. انجیر خشک میوه ای شیرین و فوق العاده مقوی می باشد به طوری که در قرآن نام آن برده شده است و علاوه بر طب اسلامی در طب جدید غربی هم تاکید فراوانی به مصرف آن شده است.

لیست قیمت انجیر خشک کیلویی

راهنمای انتخاب انجیر خشک ممتاز

راهنمای انتخاب انجیر خشک ممتاز برای انتخاب انجیر خشک ممتاز باید به گزینه های زیر توجه کنید:

  • انجیر خشک هر چه خندان تر و رنگ روشن تری داشته باشد مرغوب تر است.
  • بهترین انجیر خشک شده باید سایز درشتی داشته باشد.
  • طعم آن عالی باشد و سطح آن بدون عیب و درخشان باشد.

خرید انجیر خشک ممتاز به دلیل خواص درمانی فراوانی که دارد افزایش یافته است به عنوان نمونه کلسیم مورد نیاز بدن را تامین می کند برای کنترل فشار خون مفید است چون پتاسیم فراوانی دارد بهترین خوراکی با کالری بالا می باشد به همین دلیل اگر می خواهید حجم ماهیچه های خود را افزایش دهید باید انجیر خشک شده مصرف کنید.

باعث کاهش کلسترول می شود که این می تواند از ابتلا شدن شما به بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری کند در هنگام تمرینات ورزشی شما می توانید این نوع میوه خشک شده را مصرف کنید تا قند خون شما ثابت بماند با رادیکال های آزاد مبارزه می نماید و این به دلیل آنتی اکسیدان های فراوانی می باشد که در آن وجود دارند.

التهاب مفاصل را از بین می برد و این به دلیل اسید های چرب امگا3، امگا6 و فنول می باشد که در آن وجود دارند به تنظیم عملکرد عضلات کمک می کند و این به دلیل پتاسیم موجود در آن است و از گرفتگی عضلات پیشگیری خواهد کرد برای ترشح هورمون هایی که در ساخت عضله و افزایش قدرت نقش دارند بی نظیر است چون دارای اسید آمینه ای به نام آرژینین می باشد.

فروشگاه عرضه انجیر خشک کیلویی

فروشگاه عرضه انجیر خشک کیلویی فروشگاه عرضه انجیر خشک کیلویی انواع نمونه های این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان می گذارد تا بتواند به خوبی خواسته آن ها را رفع کند علاوه بر این انواع انجیر ها هم موجب شده اند فروشگاه آن بتواند بازار خوبی را کسب کند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • انجیر خشک AAA یا سوپر: دارای رنگ سفید یا زردی می باشد و اندازه آن بزرگتراز 24 میلی متر است و خندان می باشد.
  • انجیر خشک صد و یک: رنگ این نمونه انجیر زرد یا سفید می باشد و بین 20 تا 24 میلی متر اندازه آن است.
  • انجیر خشک درجه AA: برخی از آن ها دهان باز می باشند و دارای اندازه 22 میلی متر است و رنگ سفید و زردی دارد.
  • انجیر خشک درجه A: رنگ روشنی دارد و 20 میلی متر اندازه آن است.
  • انجیر خشک AB: دارای اندازه 18 میلی متر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *