انجیر خشک به دلیل خواص دارویی و درمانی فوق العاده خود به عنوان یک خشکبار محبوب در میان مشتریان محسوب می شود. بدون شک انجیر خشک درجه B از نظر کیفیت و بافت یکی از بهترین انجیر های موجود بوده و با قیمتی عالی عرضه می شود. در محل عرضه انجیر خشک امتیازات و مزایای گوناگونی برای مشتریان در نظر گرفته شده است که از جمله آن ها می توان به عرضه مستقیم اشاره کرد.

محل عرضه انجیر خشک درجه B

خاصیت انجیر خشک برای یبوست

خاصیت انجیر خشک برای یبوست تقریبا تمامی افراد می دانند انجیر خشک یک محصول و خشکبار بی نظیر برای دستگاه گوارش انسان به شمار می رود، در طب سنتی نیز تاکید زیادی به استفاده از انجیر خشک شده است، همان گونه که گفته شد انجیر می تواند به بهبود عملکرد دستگاه گوارش شما کمک کند اما چگونه؟

اگر تا به حال دچار یبوست شده اید می دانید که بهترین درمان یبوست استفاده از ملین ها است، ملین های شیمیایی ممکن است عوارضی برای دستگاه گوارش شما داشته باشند، در این میان انجیر خشک می تواند به عنوان یک ملین کاملا طبیی برای رفع یبوست عمل کند.

کافی است چند عدد انجیر خشک را در آب ولرم بخیسانید و پس از چند ساعت میل کنید، این کار در هنگام صبح و هنگامی که ناشتا هستید تاثیر بسیار خوبی بر روی روده شما می گذارد و علائم یبوست را به شدت کاهش می دهد، اگر به طور روزانه این خشکبار را مصرف کنید به خاصیت انجیر خشک برای بهبود یبوست پی خواهید برد!

یبوست اختلالی است که در اثر عملکرد ضعیف روده ها ایجاد می شود و از دلایل اصلی آن می توان به عدم دریافت فیبر و ویتامین های لازم اشاره کرد، از آنجایی که انجیر منبع غنی از فیبر و انواع ویتامین به شمار می رود می تواند میزان سفتی روده ها را کاهش داده و آن ها را به حالت طبیعی خود برگرداند.

قیمت خرید انجیر خشک درجه B

قیمت خرید انجیر خشک درجه B قیمت خرید انجیر خشک تابع عوامل و فاکتور های مختلفی است، برخی از این فاکتور ها عبارتند از کیفیت، نحوه بسته بندی و درجه بندی. به طور کلی قیمت انجیر خشک ثابت نیست و به طور مداوم تغییر می کند، از این جهت لازم است که هر روز از قیمت جدید آن مطلع شوید.

با توجه به اینکه این انجیر های خشک بدون واسطه فروخته می شوند می توانید آن ها را با قیمت اصلی خریداری کنید، در واقع شما به طور مستقیم با مرجع فروش در ارتباط هستید و واسطه هایی که باعث افزایش قیمت می گردند حذف شده اند، لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *