در محل عرضه انجیر سفیدخشک عمده انواع مختلف این محصول با کیفیت عالی و قیمت مناسب وجود دارد و خریداران می توانند برای تهیه این انجیر با کیفیت بدون نیاز به حضور در محل عرضه نسبت به سفارش آن برای آدرس مورد نظر خود اقدام کنند.

در این محل انواع مختلف این انجیر در بسته بندی صادراتی موجود است و خریداران می توانند با روش خرید اینترنتی از این محل آن را در حداقل زمان ممکن در آدرس مورد نظر خود دریافت کنند.

محل عرضه انجیر سفیدخشک عمده

روش تهیه انجیر سفیدخشک

روش تهیه انجیر سفیدخشک

انجیر سفید خشک از مرغوبترین و با کیفیت ترین انواع انجیر به شمار می رود که به عنوان یک محصول صادراتی شناخته می‌شود؛ روش تهیه انجیر بسیار راحت و به دو شکل سنتی و صنعتی قابل انجام است.

در تهیه انجیر خشک به روش سنتی انجیر از درخت برداشت شده و تمیز می گردد و سپس بدون شستشو دادن بر روی پارچه سفید پخش می‌شود و به این ترتیب در معرض تابش نور مستقیم آفتاب قرار می گیرند؛ به علت عدم اسلایس کردن و برش انجیر در این روش خشک کردن انجیر زمان زیادی طول می‌کشد اما به دلیل عدم استفاده از ترکیبات شیمیایی در خشک کردن آن، از کیفیت بسیار عالی برخوردار خواهد بود.

در روش تهیه صنعتی انجیر نیازی به تحمل زمان طولانی نیست و خریداران می‌توانند از دستگاه میوه خشک کن برای این کار استفاده کنند؛ در این دستگاه انجیر وارد دستگاه شده و مدت زمان مشخصی در آن تحت حرارت معین قرار می‌گیرند و در نهایت با خروج از دستگاه به شکل انجیر سفید قابل بسته بندی می باشند؛ در این روش تولید با سرعت بیشتری انجام می گیرد و به دلیل رعایت نکات بهداشتی امکان صادرات این محصول به کشورهای دیگر وجود دارد.

قیمت خرید انجیر سفیدخشک عمده

قیمت خرید انجیر سفیدخشک عمده قیمت خرید انجیر سفیدخشک شده را می توان به راحتی از طریق تولید کننده این محصول به دست آورد؛ این تولید کننده برای آشنا کردن خریداران این انجیر با خصوصیات و ویژگی های آن اقدام به راه‌اندازی همین وب سایت کرده است و در آن همه اطلاعات مورد نیاز از جمله قیمت خرید برای کسانی که قصد خرید این انجیر را دارند قرار داده است تا به این شکل آنها بتوانند بدون مراجعه حضوری و با کمترین هزینه و تنها با چند کلیک سفارش این انجیر را انجام دهند.

برای اطلاع از قیمت این انجیر می توان از شبکه های اجتماعی واتس اپ و تلگرام نیز کمک گرفت و از طریق آنها به صورت آنلاین با تولید کننده این محصول ارتباط برقرار کرد و ثبت سفارش آن را در حداقل زمان ممکن انجام داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *