انجیر خشک استهبان را می توان در مراکز فروش این محصول مشاهده کرد. انجیر خشک یکی از میوه هایی است که خشک آن نسبت به تازه آن محبوبیت بسیار زیاذی دارد. در این مقاله سعی داریم مطالبی را تحت عنوان انجیر خشک استهبان، انواع انجیر خشک، نحوه خرید و فروش انجیر خشک و همچنین خواص و فواید این میوه با ارزش ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

مراکز خرید انجیر خشک استهبان

آشنایی با انواع انجیر خشک استهبان

آشنایی با انواع انجیر خشک استهبان

انجیر خشک به علت این که دارای ویژگی های خاص و ارزش غذایی بسیار بالا می باشد، جزء خشکبار های محبوب و درجه یک قرار می گیرد. کیفیت انجیر خشک را می توان بر اساس نحوه برداشت آن، شرایطی که خشک می شود، روش های ضد عفونی کردن محصول و همچنین شرایط نگه داری در انبار ها درجه بندی کرد.

انجیر خشک بر اساس عواملی همچون ریز و درشتی انجیر، خندان و یا بسته بودن انجیر، رنگ انجیر و مغز دار بودن یا نبودن (پوکی) آن درجه بندی می شود. مهم ترین انواع انجیر خشک در استهبان عبارتند از:

انواع انجیر خشک استهبان دارای چند نوع است که از جمله آن ها می توان به انجیر خشک پرک، انجیر خشک صد و یک، انجیر خشک خندان، انجیر منگ، انجیر خرمنی، انجیر قاقو و … اشاره کرد.

انجیر خشک استهبان ویژگی های زیادی دارد که برخی از آن ها را در زیر بیان می کنیم:

  1. کیفیت بالای این محصول
  2. رنگ، بو و مزه طبیعی آن
  3. ارزش غذایی بالای محصول
  4. استفاده بسیار کم از سموم در حین تولید
  5. عاری از هر گونه آفات و بیماریها
  6. امکان نگهداری محصول در زمانی طولانی
  7. استفاده نکردن از سموم در زمان برداشت آن
  8. خشک کردن محصول به صورت طبیعی

به دلیل خواص دارویی متعدد انجیر، اقتصادی بودن انجیر، نیاز کم درخت انجیر به آبیاری، کاشت نهال انجیر و تولید آن در شهر های مختلف ایران صورت می گیرد.

فروش عمده انجیر خشک استهبان

فروش عمده انجیر خشک استهبان

انجیر خشک دارای گوناگونی های زیادی است به همین دلیل نمی توان به قاطعیت بر روی آن ها قیمت نهاد. بنابراین انجیر خشک پس از تولید سورت بندی می شود تا بتوان قیمت منصفانه و درستی را بر روی آن ها گذاشت.

انجیر خشک استهبان به مرحله صادرات نیز می رسد. سالیانه چند ها هزار تن انجیر خشک به سایر نقاط کشور ارسال و به دیگر کشور ها صادر می گردد.

انجیر خشک استهبان در ایران در مراکز زیادی به فروش می سد. برای خرید عمده انجیر خشک استهبان می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام به خرید نمود. خرید اینترنتی این محصول طرفداران زیادی را دارد. فقط کافی است به سایت ما وارد شده و از قیمت ها اطلاع پیدا کنید و خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *