مراکز خرید انجیر خشک زرد این محصول با کیفیت و خوش طعم را که دارای خواص زیادی می باشد جهت رفاه حال خریداران محترم به صورت مستقیم و خرید آنلاین از طریق سایت حاضر عرضه کرده و به صورت عمده و خرده جهت فروش ارائه داده اند.

این محصول با بهترین کیفیت و در بسته بندی های شکیل به فروش می‌رسد، همچنین باید بدانید که تولید کنندگان با دقت و وسواس زیاد بهترین نوع این میوه را خریداری کرده و با دستگاه های مکانیزه در شرایط مطلوب و سلامت، خشک و آماده فروش کرده اند.

مراکز خرید انجیر خشک زرد

راهنمای انتخاب انجیر خشک

راهنمای انتخاب انجیر خشک جهت راهنمای انتخاب انجیر خشک مرغوب بهتر است به نکاتی توجه کنیم:

  • انجیر خشک با کیفیت و مرغوب باید دارای رنگ و بو و طعم مطبوعی باشد و در دهان مزه کهنگی نداشته و در واقع بهتر است انجیر تازه امسال را به صورت خشک تهیه کنیم و انجیر مزه ی طبیعی خود را حفظ کرده باشد.
  • بهتر است یک دانه ی انجیر را با دست باز کنیم و مطمئن شویم که دچار آفت زدگی نباشد، در واقع سالم بودن میوه انجیر قبل از خشک کردن بسیار مهم است، که بهتر است از با کیفیت ترین میوه تهیه شده باشد، البته فراموش نکنید که ممکن است آفت در زمان خشک کردن انجیر به خاطر رعایت نکردن اصول بهداشتی وارد میوه خشک شده باشد.
  • انجیر باید کاملاً خشک شده باشد و رطوبتی در آن نمانده باشد، زیرا غالباً وقتی انجیر را به صورت خشک تهیه می کنیم انتظار داریم مدت زمان طولانی تری بتوانیم آن را نگه داریم، که وجود رطوبت در گوشت انجیر باعث می‌شود انجیر خراب و ترشیده شود.
  • انجیر باید کاملا رسیده شده باشد و سپس خشک شود چون در صورت نارس بودن میوه اصلا طعم مطلوبی نخواهد داشت.
  • دقت کنید که انجیر خشک برای سالمندان و کودکان بسیار مناسب بوده و به خاطر ارزش غذایی بالایی که دارد غالباً توسط این دو گروه بیشتر مصرف میشود، پس لازم است حتما این محصول را از جایی خریداری کنید که از لحاظ سالم بودن و رعایت نکات بهداشتی مطمئن باشید، ضمنا باقیمانده سموم کشاورزی را با شستشوی درست میوه قبل از خشک کردن زدوده باشند، تا مصرف کنندگان دچار مسمومیت نشوند زیرا کودکان و سالمندان به مراتب ضعیف تر و حساس تر هستند.

قیمت فروش انجیر خشک زرد

قیمت فروش انجیر خشک زرد فروش انجیر خشک زرد با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در سایت ما صورت میگیرد، با فروش مستقیم این محصول و کوتاه کردن دست واسطه ها و دلالان توانسته ایم عرضه انجیر خشک را با قیمتی استثنایی و کیفیتی مطلوب و به سود مشتریان به انجام رسانیم.

ضمنا فراموش نکنید که با خرید عمده این محصول میتوانید از تخفیف ویژه مرکز ما بهره مند شوید و این محصول را با قیمت درب کارخانه خریداری کنید، البته این فرصت ویژه فقط در صورت خرید عمده شامل حال شما خواهد شد و خرید جزئی این کالا با قیمت اصلی محاسبه میگردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *