مرجع خرید انجیر خشک زرد فله با بالاترین مرغوبیت و بهترین و مناسب ترین قیمت محصول را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان می گذارد تا خریداران از سر تا سر کشور بتوانند به راحتی انجیر خشک باکیفیتی را تهیه کنند.

انجیر خشک زرد خواص پرشماری دارد که از ساده ترین آن می توان به کاهش وزن و از پیشرفته ترین آن می توان به درمان و پیشگیری از انواع سرطان ها اشاره کرد.

مرجع خرید انجیر خشک زرد فله

خواص انجیر خشک زرد چیست؟

خواص انجیر خشک زرد چیست؟ خواص انجیر خشک زرد بعد از طعم دومین دلیل برای افزایش خرید این نوع میوه خشک شده می باشد به عنوان نمونه خواص آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی آن نسبت به انجیر سفید بیشتر می باشد و می تواند از انواع سرطان ها پیشگیری کند برای سلامتی قلب مفید است چون پتاسیم موجود در آن فشار خون بالا را کاهش و فیبر موجود در آن هم کلسترول بد خون را پایین می آورد که هر دوی اینها به سلامتی قلب کمک خواهند کرد.

برای درمان یبوست های سخت میوه ای مفید می باشد برای این منظور می توانید آن را در آب خیس کنید و صبح ناشتا میل بفرمایید ویتامین ب 6 موجود در آن کمک می کند تا سیستم ایمنی و دفاعی بدن افزایش یابد به بهبود قدرت بینایی کمک می نماید چون ویتامین A، C، E، کاروتنوئید ها و آنتی اکسیدان دارد.

منبع عالی فسفر می باشد به همین دلیل به تقویت حافظه و ذهن کمک شایانی می نماید برای تقویت استخوان ها و افزایش ضخامت آن ها مفید است چون حاوی مقادیر بالای کلسیم می باشد چون فیبر دارد فشار گرسنگی را کاهش می دهد که این می تواند باعث کاهش وزن شود.

خطر ابتلا به بیماری کرونر قلب را کاهش می دهد چون حاوی امگا 3، امگا 6 و فنل می باشد برای پیشگیری از بیماری های آمیزشی فوق العاده است پتاسیم فراوان موجود در آن باعث شده از دفع کلسیم از راه ادرار جلوگیری کند باعث تقویت نیروی جنسی می شود برای پیشگیری از بیماری لکه زرد چشم خارق العاده می باشد.

استعلام قیمت انجیر خشک زرد فله

استعلام قیمت انجیر خشک زرد فله استعلام قیمت انجیر خشک زرد فله نشان می دهد که این نوع میوه خشک شده همانند تمام محصولات با توجه به تغییرات نرخ ارز و تورم با نوساتی همراه می باشد البته کیفیت، نوع خرید و میزان عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند علاوه بر قیمت در هنگام خرید انجیر خشک باید به گزینه های زیر توجه بفرمایید:

  • انجیر خشک مرغوب باید خندان باشد.
  • سطح بدون عیبی داشته باشد.
  • بدون مواد شیمیایی، خشک شده باشد.
  • سایز آن مناسب باشد.
  • خوش طعم و خوشمزه باشد.
  • تازه باشد و بو و مزه کهنگی و کپک زدگی ندهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *