در قسمت فارس کشور، یعنی شیراز انجیر شیرازی با طعم و مزه فوق العاده ای وجود دارد که از ارزش و خواص غذایی فراوانی نیز برخوردار است. به دلیل آن که در تمام فصول انجیر طبیعی شیرازی یافت نمی شود، به شکل انجیر خشک شیرازی نیز عرضه می شود، انجیر خشک شیرازی همانند: انجیر طبیعی بسیار خوش طعم و مقوی می باشد و خرید آن به وفور صورت می گیرد. به همین خاطر، مرجع خرید انجیر خشک شیرازی به صورت گسترده کار خود را شروع کرده است.

مرجع خرید انجیر خشک شیرازی

راهنمای انتخاب انجیر خشک

راهنمای انتخاب انجیر خشک در صورتی که جزء آن دسته افرادی هستید که در سبد تنقلات خود از انجیر خشک شیرازی استفاده می کنید. قبل از انتخاب انجیر خشک، اطلاعاتی بهتر است داشته باشید تا در هنگام خرید دچار تردید نشوید. با ما همراه شوید تا در مورد راهنمای انتخاب انجیر خشک توضیحات مختصری به شما ارائه دهیم.

  • در ابتدا به این نکته باید اشاره کرد که انجیر بدون گوگرد و به صورت طبیعی و یا با دستگاه بهتر است خشک شده باشد تا از کیفیت بالاتری برخوردار شود، علاوه بر آن که در زمان انتخاب انجیر خشک نرمی و ترد بودن انجیر حرف اول را می زند و به هیچ عنوان سفت و یا شکننده نباید باشد.
  • در انجیر خشک شیرازی به هیچ عنوان لکه تیره سیاه و یا قهوه ای بر روی انجیر نباید دیده شود، ضمن آن که اندازه آن هر چه درشت تر و یا متوسط باشد، بهتر می باشد.
  • در این نوع میوه خشک، رنگ آن به کرم روشن زده می شود و بوی تازگی نیز داشته باشد.
  • در زمان انتخاب انجیر خشک، حتماً دقت داشته باشید که به صورت پوک نباشد و دم آن نیز کوتاه باشد.

فروشگاه عرضه انجیر خشک شیرازی

فروشگاه عرضه انجیر خشک شیرازی در تولید انجیر خشک شیرازی، افراد بسیاری مشغول به کار هستند. این افراد تلاش می کنند تا بهترین و ارگانیک ترین انجیر را به صورت عمده و بی واسطه از کشاورز خریداری و پس از مراحل خشک کردن به صورت کاملاً بهداشتی در بازار عرضه نمایند.

در این حین افرادی هستند که به صورت مستقیم انجیر خشک شیرازی را خریداری و در فروشگاه عرضه انجیز خشک شیرازی با قیمتی مناسب و ارزان تر از بازار به فروش می رسانند. در صورت خرید از فروشگاه عرضه انجیر خشک، در تازه بودن و با کیفیت بودن این میوه خشک به شما تضمین داده می شود.

در بازار، انجیر خشک شیرازی به دو شکل فله ای و یا بسته بندی عرضه می شود. در صورت خرید به شکل بسته بندی بر روی بسته تاریخ تولید و انقضاء، تاییدیه وزارت بهداشت و علامت استاندارد باید برچسب خورده باشد، همچنین قیمت انجیر خشک شیرازی بنا به کیفیت، درجه، نوع خشک شدن و بسیاری دیگر از موارد گوناگون می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *