انجیر یکی از میوه هایی می باشد که دارای ارزش غذایی بسیاری است، که آن را به دو صورت تازه و خشک شده مصرف می کنند و از آنجایی که انجیر خشک دارای ماندگاری بیشتر و میزان کالری بیشتری می باشد، لذا مصرف آن بیشتر از خود انجیر است. اما از آنجایی که روند تولید آن بسیار زمان بر و مشکل می باشد لذا قیمت آن نیز نسبت به انجیر تازه گران تر است. اما هستند مراکز و مراجع معتبری که در سطح کشور به توزیع و فروش انجیر خشک 101 صادراتی با قیمت مناسب تر می پردازند، لذا تولیدکنندگان برای رفع نیاز بازار میزان تولید و فروش انجیر خشک خندان را افزایش داده اند تا بتوانند نیاز بازار مصرف را برطرف سازند.

مرجع فروش انجیر خشک 101 صادراتی

اطلاعاتی جامع درباره مشخصات انجیر خشک 101

اطلاعاتی جامع درباره مشخصات انجیر خشک 101 همانطور که میدانید در کشور ما بیشترین تولید انجیر خشک با کیفیت و درجه یک را شهرستان استهبان به خود اختصاص داده است، لذا افراد برای خرید انجیر خشک با کیفیت و مرغوب می توانند به این شهرستان مراجعه کرده و به خرید محصول انجیر خشک ارزان قیمت و درجه یکی بپردازند.

از این رو مشتریان با کسب راهنمایی های لازم از کارشناسان، می توانند به شناسایی نوع انجیر خشک و مرغوبیت این محصول بپردازند و سپس با توجه به نوع و کیفیت، انجیر خشک مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند.

در واقع تولید کنندگان انجیر خشک این محصول را در 3 نوع کیفیت تولید می کنند که انواع انجیر خشک بر اساس کیفیت شامل:

 1. انجیر خشک A
 2. انجیر خشک AA
 3. انجیر خشک AAA

لذا خریداران با تشخیص نوع کیفیت انجیر خشک که انواع آن را در متن بالا نام برده ایم، می توانند بهترین نوع انجیر خشک تولید شده را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند، که در بین انواع کیفیت های نام برده در متن بالا بهترین نوع کیفیت انجیر خشک شده نوع 3A بوده که امروزه ان را انجیر خشک 101 نیز می نامند، که دارای اندازه های درشت و بافت داخلی صورتی رنگ و شیرین و همچنین به صورت خندان می باشد.

در واقع مشتریان و طرفداران انجیر خشک صادراتی 101 پس از کسب اطلاعاتی جامع درباره مشخصات انجیر خشک 101، با توجه به این مشخصات این محصول انجیر را سفارش داده و سپس خریداری می کنند.

فواید استفاده از انجیر خشک برای سلامت دستگاه گوارش

فواید استفاده از انجیر خشک برای سلامت دستگاه گوارش همانطور که گفتیم فواید استفاده از انجیر خشک به دلیل دارا بودن ارزش غذایی بسیار زیاد برای بدن بی شمار می باشد، که ما در این بخش به مهم ترین فواید این محصول می پردازیم، لذا میوه انجیر خشک شده نیز مانند خود میوه انجیر دارای انواع مواد معدنی چون :کلسیم، روی، آهن، فسفر، منیزیم و انواع ویتامین های C, E,D, B بوده، لذا مشتریان و مصرف کنندگان با مصرف محصول انجیر خشک شده در طول روز می توانند تمامی این املاح معدنی و ویتامین ها را جذب بدن کرده و از خاصیت های بیشماری که به همراه دارد، بهره مند شوند.

از این رو برخی از مهم ترین خواص بیشمار انجیر خشک با کیفیت برای بدن شامل:

 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • درمان کمبود آهن و رفع کم خونی
 • تقویت حافظه
 • افزایش رشد و تقویت عملکرد مغز
 • تقویت قلب و عروق
 • درمان بیماری یبوست
 • پاکسازی روده و دستگاه گوارش
 • پیشگیری از بسیاری از بیماری های سرطانی
 • کمک به کاهش وزن
 • کنترل فشار خون
 • کنترل قند خون

در واقع مصرف کنندگان محصول انجیر خشک، با مصرف این نوع میوه خشک شده، می توانند تمامی خاصیت های نامبرده در متن بالا را جذب بدن کرده و علاوه بر آن هزاران خاصیت دیگر را نیز برای بدن خود به ارمغان بیاورند.

همچنین امروزه افراد برای مصرف تنقلات نیز از انجیر خشک به همراه شیر استفاده می کنند که این ترکیب به دلیل دارا بودن منبع غنی کلسیم برای کودکان نیز بسیار مفید بوده و موجب رشد استخوان ها در کودکان میشود.

از این رو یکی دیگر از مهم ترین خواص انجیر خشک که برای بدن بسیار مفید بوده می توان به خاصیت ضد آسم بودن این نوع میوه اشاره کرد، لذا برای افرادی که دارای بیماری آسم هستند، بسیار مناسب بوده و از بیماری آسم در افراد جلوگیری می کند.

عرضه کنندگان بهترین انجیر خشک 101 صادراتی

عرضه کنندگان بهترین انجیر خشک 101 صادراتی با توجه به اینکه در کشور ما بیشترین تولیدات و پخش انجیر خشک 101 را شهرستان استهبان به خود اختصاص داده است، که در واقع این شهرستان به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب و همچنین خاک مناسب برترین تولید کننده محصول انجیر خشک در کشور بوده که سالانه میزان قابل توجه ای از این محصول را تولید کرده و سپس به صورت عمده با بسته بندی های مناسب در حجم های کیلویی آن را به مشتریان در داخل و خارج کشور عرضه می کنند.

از این رو قیمت محصول انجیر خشک نیز با توجه به نوع انجیر و میزان کیفیت محصول در بازار فروش متفاوت بوده، لذا افرادی که قصد خرید عمده و ارزان انجیر خشک شده را دارند، می توانند با مراجعه حضوری در مراکز تولید و یا نزد عرضه کنندگان ، محصول بهترین انجیر خشم 101 صادراتی را به راحتی تهیه و خریداری کنند.

لذا فروشندگان بسیاری در کشور هستند که پس از تولید و تهیه انجیر خشک، این محصول را روانه کارخانه های بسته بندی کرده و پس از بسته بندی انجیر خشک به صورت عمده آن ها را توسط نمایندگی های معتبر در سراسر کشور به دست مشتریان می رسانند.

از این رو برخی از این تولیدکنندگان با بخش و توزیع انجیر خشک عمده ارگانیک ، پس از تولید و بسته بندی، به کشورهای دیگر از طریق صادرات این محصول اعلا را به کشورهای خارجی عرضه کرده و از طریق فروش این محصول به کسب سود و درآمد بالایی می رسند، لذا این افراد با قیمت بسیار گرانی این محصول را در اختیار مشتریان خارجی قرار داده که با صادرات انجیر خشک به کشورهای دیگر نقش بسیار مهمی را در روند پیشرفت اقتصادی کشور و همچنین تاثیر مثبت بر روی کاهش نرخ بیکاری ایفا می سازند.

پخش عمده انجیر خشک 101 صادراتی

پخش عمده انجیر خشک 101 صادراتی در حال حاضر تولیدکنندگان بسیاری به دلیل تقاضای بالای انجیر خشک ارگانیک، تولیدات این محصول را افزایش داده اند و سالانه به میزان قابل توجه ای از انجیر خشک بهداشتی را به صورت بسته بندی شده در انواع مراکز فروش معتبر و یا فروشگاه های مواد غذایی به عنوان تنقلات و میان وعده به فروش می رسانند. همچنین تولیدکنندگان علاوه بر عرضه داخلی، این محصول انجیر را به صورت عمده و بسته بندی شده، همانطور در متن بالا نیز اشاره کرده ایم، توسط بازرگانان و نمایندگی های فروش معتبری که خود ایجاد کرده اند، به دست مشتریان در کشورهای دیگر رسانده و به صادرات بهترین و با کیفیت ترین محصول انجیر خشک ایرانی می پردازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *