مراکز توزیع آجیل و خشکبار، انجیر خشک اردی را به صورت عمده و جزئی با بهترین قیمت و کیفیت تضمینی به سراسر شهرهای کشور توزیع می کند. لذا این محصول از گذشته تا به امروز در طب سنتی رایج بوده است؛ که در صنایع مختلفی از جمله، دارویی و غذایی استفاده می شود، و شما می توانید برای به دست آوردن انجیر خشک اردی به مرکز توزیع اقدام نمایید.

مرکز توزیع انجیر خشک اردی

خواص انجیر خشک در درمان کم خونی

خواص انجیر خشک در درمان کم خونی خواص انجیر خشک در درمان کم خونی به این گونه می باشد که منبع ویتامین آن به ویژه آهن می تواند هموگلوبین را به سر تا سر اعضای بدن انتقال دهد؛ و همینطور مصرف روزانه آن می تواند آهن بدن را تامین کند.
از این رو منبع بسیار خوب آن کلسیم بوده که تراکم و مقاومت استخوانها را گسترش می دهد، انجیر خشک نه تنها برای درمان کم خونی موثر است بلکه برای کنترل فشار خون خواص و فواید بسیار فراوانی به همراه دارد؛ به این علت که از بی نظمی در میزان سدیم-پتاسیم جلوگیری می‌کند.

علاوه براین تعادل بالای پتاسیم انجیر خشک نخی به توازن جذب قند بعد از مصرف غذا یاری می کند و با این حال موجب کنترل قند خون می شود؛ و خواص بالای آنتی اکسیدانی آن در کاهش فشار خون، باعث جدایی از رادیکالهای آزاد شده که در مدت زمان طولانی گرفتگی عروق خونی را گسترش می دهد.
انجیر خشک شکری به افزایش سلامت باروری کمک می کند به عنوان مثال: روی و منگنز موجود در انجیر قوه باروری را بالا برده و به درمان آن نیز کمک می کند.
به طور کلی؛ مواد مغذی و غنی این محصول که فیبر، آهن، آنتی اکسیدان و … می باشد برای افرادی که دچار کم خونی هستند توصیه شده است؛ لذا نه تنها برای افراد کم خون بلکه برای کسانی که احساس سیری نمی کنند بسیار مناسب است چون که فیبر موجود در آن موجب سیری بیشتر و طولانی شده و وزن را به طور سریع کنترل می کند.

صادرکنندگان انجیر خشک اردی

صادرکنندگان انجیر خشک اردی صادرکنندگان انجیر خشک اردی با کیفیت و قیمت مناسب را به صورت عمده و کلی به برخی از کشورهای همسایه صادرات می کنند.
از این رو این افراد فعالیتهای خود را در زمینه فروش و صادرات انواع محصول از جمله، انجیر خشک نخی و انجیر خشک شکری و انجیر خشک اردی آغاز کرده اند.
از اینها گذشته، انجیر خشک اردی در بسته بندی های شکیل و زیبا در وزنهای یک کیلویی و استاندارد صورت گرفته که در بازار داخلی با قیمت نهایی ارزانتری به فروش می رسند؛ زیرا این کار برای خریدار و فروشنده باصرفه تر نمایان شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *