انجیر خشک فله یک نوع میوه ی خشک شده است؛که دارای خواص زیادی است. انجیر را از درختان میکنند و باید اعمالی را روی ان انجام دهند. انجیر را از درختان باغ ها برداشت میکنند و به دست کارخانه جات میرسانند. یا به صورت فله ای یا به صورت خرده فروشی به دست تولید کنندگان و بازاریان و حتی مردمان عام میرسانند.

مرکز خرید انجیر خشک فله

مشخصات مهم انجیر خشک صنعتی

بعداز اینکه انجیر را از درختان برداشت میکنند. انجیری که به دست خریداران میدهندبایدتازه وسالم باشد واز له شدن آن جلوگیری کنند. انجیر خشک صنعتی از کارخانه جات به دست مردم وخریداران عرضه میشود؛ وحتی در قدیم الایام افرادی که باغ داشتند روز ها برای برداشت میوه وقت میگذاشتند و در منازل خودت بطور دستی انجیر راخشک میکردند. هرچه قیمت انجیر مقرون به صرفه تر باشد افراد بیشتری را برای خرید میوه جذب خود میکند.

انجیر خشک خواص درمانی دارد و بیشتر عطاری ها برای درد معده و یبوست ان را برای بیماران خود تجویز میکنند. مقداری انجیل خشک را در ظرفی از عسل قرار میدهند وان را برای درمان معده درد استفاده میکنند. حتی میوه ی انجیر خشک برای افرادی که ورزش میکنند مفیداست .وبرای خانم های باردار توصیه میشود چون دارای قندطبیعی و کلسیم است وباعث کم شدن حالت تهوع خانم باردار میشود.و باعث زیبا شدن جنین میشود.

میوه خشک انجیر برای پوکی استخوان توصیه میشود و همچنین برای افرادی که دیابت دارند مفید وحائز اهمیت است. قندخون را تنظیم میکند، کم خونی را برطرف میکند.میوه انجیر خشک در قنادی ها و اجیل فروشی ها میتوان تهیه کرد. انجیر خشک باب مزاج خیلی از افراد هست ؛طمع ان بسیار لذیذ و خوشمزه است و طبع ان گرم است وافراد زیادی ازاین نوع میوه استفاده میکنند. و افراد سالخورده برای استخوان های خود از انجیر خشک استفاده میکنند.

قیمت انواع انجیر خشک فله

وحتی برای رفع مشکلات جنسی انجیر خشک را توصیه و تجویز میکنند. انجیرعلاوه بر خواص دارویی ،ان را به صورت میوه و اجیل مورد استفاده قراره میدهند. اما استفاده ی زیاداز ان موجب پوسیدگی دندان ها میشود ودر خوردن این میوه بایدمراعات کرد و هر چیزی را در اندازه ی لازم استفاده کرد و مصرف کنیم.وبرای دیزاین وطراحی دسر ها و ژله ها مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه خانم ها برای کاهش وزن مورد ایده ال خود از انجیر خشک استفاده میکنند و برای هرچه زیبا شدن پوست و موی خود از این نوع میوه استفاده میکنند. میتوان آن را در فصل تابستان و هوای گرم بعنوان شربت انجیر استفاده کرد.

مشخصات مهم انجیر خشک صنعتی

قیمت انواع انجیر خشک فله

قیمت انجیر خشک در بازار بسیار گران است و برای اینکه مشتریان زیادی را جذب کند بایدحدالامکان قیمت انجیر خشک را به حد نصاب برسانند تا هرنوع قشر اعم از قشر ضعیف جامعه اعم از مردمان عادی بتوانند از این میوه ی مفید و خوشمزه استقبال کنند.

  • تبلیغات:
    1. مغز تخمه کدو خام حلوایی تنبل
    2. بزرگترین تولید کننده پرتقال تامسون
    3. سفارش عمده خرمای پیارم
    4. فروش سیر خشک شده در فروشگاه های معتبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *