در استان فارس انواع انجیر خشک مرغوب و درجه یک تولید می شود و می توان گفت تولید کنندگان در این استان خود از بزرگ ترین و اصلی ترین مرکز صادرات انجیر خشک نخی هستند. زیرا آنها انجیر خشک ممتاز و باکیفیت تولید می کنند و قیمت مناسب برای آن در نظر می گیرند تا برای صادرات داخلی و حتی خارجی مناسب باشد. سپس آن را به کشورهای حوزه خلیج فارس یا چین و غیره صادر می کنند و سودی فراوان از صادرات انجیر خشک نخی به دست می آورند.

مرکز صادرات انجیر خشک نخی

افزایش نیروی جنسی با انجیر خشک

افزایش نیروی جنسی با انجیر خشک انجیر خشک از خشکبار خوشمزه ای است که سرشار از املاح مفید بوده و برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. از قدیم تا کنون انجیر برای زیاد شدن نیروی جنسی به کار می رود و از مواد غذایی شناخته شده است که توسط افراد متخصص و غیرمتخصص تجویز می شد و همچنان هم بر تاثیر مثبت انجیر خشک برای زیاد شدن میل جنسی تاکید می شود. البته به شرط آنکه استفاده از انجیر خشک به اندازه بوده و بیش از حد نباشد.

از این جهت افرادی که میل حنسی آنها پایین است و طبع سرد دارند بهتر است مصرف انجیر خشک را در رژیم غذایی خود به صورت مداوم و به اندازه قرار دهند. در طب سنتی به مردان و زنانی که نابارور هستند نیز توصیه می شود انجیر خشک را به روش های مختلفی مصرف کنند تا نیروی جنسی آنها هر چه بیشتر افزایش یافته و به بارور شدن آنها کمک شود.

در این صورت می توان انجیر خشک را به تنهایی و یا همراه آجیل های مناسب دیگر در این زمینه مصرف کرد و یا آن را چند ساعتی خیساند و میل نمود. در این راستا توصیه می شود که بهتر است هر روز به صورت مداوم ده عدد انجیر مصرف شود تا با افزایش شهوت در خانم ها و به ویژه آقایان میل جنسی زیاد شود و این خود در درمان ناباوری موثر و مقید است.

چرا زنان باردار باید انجیر خشک بخورند؟

چرا زنان باردار باید انجیر خشک بخورند؟ در طب سنتی از انجیر خشک در درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود و همچنین میل کردن به زنان باردار هم توصیه می شود که در ادامه به برخی از فواید مصرف انجیر خشک برای زنان باردار اشاره می شود.

  • از آنجایی که انجیر خشک حاوی مقدار زیادی از آنتی اکسیدان پلی فنل است می تواند فشار خون زنان باردار را تنظیم کرده و از افزایش و کاهش آن جلوگیری کند.
  • انجیر خشک باعث می شود میزان کلسترول مادر در دوران بارداری مناسب و متعادل بماند زیرا انجیر یکی از منابع سرشار از از امگا 3 و همچنین فیتواسترول یا اسیدهای چرب امگا 6 است که علاوه بر این می تواند عروق خونی مادر و جنین او را سالم نگه دارد.
  • فیبر زیادی که در انجیر خشک وجود دارد مانع از آن می شود که کلسترول مادر یکباره بالا رود و احساس گرگرفتگی و گرمای زیاد کند.
  • از دیگر فواید انجیر برای زنان باردار زیاد شدن شیر مادر است که به نفع جنین هم می باشد تا بعد از به دنیا آمدن شیر کافی برای خوردن داشته باشد.
  • دیگر فایده انجیر خشک برای مادران باردار زایمان به موقع است و از زایمان زود هنگام جلوگیری می شود.

البته دوران بارداری دورانی مهم و حساس است و در مصرف هر چیزی و از جمله انجیر خشک باید تعادل را حفظ کرد و آن را مطابق با نظر و مشورت کارشناسان تغذیه و طب سنتی و به اندازه میل نمود تا مبادا اثر منفی داشته باشد و برعکس اثرات مثبت و فراوان خود را هر چه بیشتر و بهتر بر بدن مادر و جنین نمایان کند.

خرید آسان انجیر خشک نخی

خرید آسان انجیر خشک نخی یکی از انواع انجیر خشک انجیر نخ دار است که بسیار نرم و خوشمزه می باشد و خواص زیادی دارد. برای خرید آاسن انجیر خشک نخی بهترین راه سر زدن و مراجعه به آجیل فروش های بزرگ در هر شهری است که انواع انجیر خشک نخی را به فروش می رسانند و به راحتی در دسترس است و می توان آن را به صورت کیلویی یا بسته بندی خرید نمود.

البته برخی از فروشگاه های مجازی فعال در خرید و فروش انواع خشکبار نیز انجیر خشک با تولید کننده های معتبر در ارتباط هستند و پس از تهیه بهترین انجیر خشک آن را با قیمتی ارزانتر از آجیل فروش ها در اختیار مشتریان قرار می دهند. البته مراجعه مستقیم به تولیدکننده انجیر هم از گزینه های مناسب دیگر برای خرید انجیر خشک نخی است.

گاهی برخی بانوان یا آقایان در منازل خود به تولید انجیر خشک نخی با روش های طبیعی می کنند که می توان برای خرید آسان انجیر خشک نخی به آنها مراجعه کرد و آن را با نرخ مناسب به دست آورد و از سالم و طبیعی بودن آن مطمئن بود.

فروش شگفت انگیز انواع انجیر خشک نخی

فروش شگفت انگیز انواع انجیر خشک نخی انجیر خشک با توجه به نوع انجیر حاصل از آن اشکال مختلف داشته و هر یک طعم و ظاهر خاصی دارد و یکی از انواع آن انجیر خشک نخی می باشد که مانند بیشتر خشکبار در بین ایرانیان محبوب است و کاربرد فراوان دارد. باغداران یا کشاورزان در اغلب شهرها و به ویژه شهر زیبای شیراز به کاشت و پرورش انجیر حشک پرداخته و مرغوب ترین انجیر را در فصول مناسب خود برداشت می کنند در بازار عرضه می کنند که در نوع خود نظیر ندارد.

آنها در ابتدا بهترین نهال را تهیه می کنند و رسیدگی های لازم و کافی را انجام می دهند و برای رشد بهتر انجیر کود شیمیایی و دیگر مواد مرغوب را استفاده می کنند تا انجیر سالم و خوب و با کیفیت بالا حاصل آورند. در واقع تولید کننده های این شهر از اولین و بزرگ ترین مراکز فروش شگفت انگیز انواع انجیر خشک سنتی نخی یا انجیر خشک آردی و غیره هستند.

البته در شهرهای دیگر هم انجیر حشک نخی مرغوب تولید شده و در بازار پخش می شود. برخی از تولید کنندگان انجیر خشک علاوه بر حضوری به صورت مجازی هم فعالیت می کنند و به فروش شگفت انگیز انواع انجیر خشک نخ دار به صورت بسته بندی و یا فله ای و در حجم های کم و زیاد و با قیمتی ارزان تر به خریداران عرضه می دارند و از دیگر مراکز فروش انجیر نیمه خشک یا خشک می باشند که با خرید از آنها به علت نبود دلال نرخ انجیر ارزانتر می شود و انجیر تازه و ناب در اسرع وقت به دست خریداران می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *