انجیر ها یکی از فوق العاده ترین میوه های تابستانی به شمار می آیند که به دلیل داشتن طعم بی نظیر و خواص بسیار، به شکل های مختلفی خشک شده و محبوب ترین نوع آن انجیر خشک زرد است.

مرکز عرضه انجیر خشک زرد، نوع آفتابی و کاملا ارگانیک آن ها را در بسته بندی های شفاف و کاملا بهداشتی عرضه می کند و می توان از هر شهری به این عرضه کننده دسترسی داشت.

مرکز عرضه انجیر خشک زرد

خواص انجیر خشک در درمان کم خونی

خواص انجیر خشک در درمان کم خونی

 • یکی از مهم ترین خواص انجیر های خشک در درمان کم خونی است و به همین دلیل است که اکثر پزشکان به افراد مبتلا به کم خونی توصیه می کنند که حتما در رژیم های غذایی خود این انجیر ها را بگنجانند.
 • دلیل این فواید انجیر خشک هم داشتن عنصر بسیار مهمی به نام آهن است که می تواند در مغز استخوان تولید گلبول های قرمز را تحریک کرده تا بیش تر خونسازی شود.
 • حتی در آن اسید فولیک هم به مقدار فراوان یافت می شود که در کنار آهن برای خون سازی لازم است و در واقع گروهی از مهم تربن ویتامین های B به شمار می آید.
 • وجود مقادیر بالایی آنتی اکسیدان هم باعث می سود که از تخریب بیش از حد گلبول های قرمز جلوگیری گردد.
 • برای این که به وسیله انجیر خشک بتوان کم خونی را درمان کرد باید روزانه از آن مصرف گردد و به همین دلیل توصیه می شود که روزانه پنج عدد از آن استفاده شود.
 • می توان آن را درون آب انداخت تا هم مزه شیرین آن در بیاید و هم این که نرم تر شود تا بتوان به راحتی مصرف نمود.

روش های تهیه انجیر خشک زرد

روش های تهیه انجیر خشک زرد

 1. برای تهیه انواع انجیر خشک زرد روش های مختلفی وجود دارد که یکی از آسان ترین آن ها سفارش از طریق این سایت تجاری می باشد.
 2. در واقع چون این نوع روش به شکلی آنلاین صورت می گیرد، می توان از هر شهر و نقطه ایران و در هر ساعت چه شب و چه روز سفارش خود را ثبت کرد.
 3. در این سایت مقداد های مختلفی از انجیر های خشک بسته بندی و به فروش می رسد که بیش تر پانصد گرمی تا دو کیلوگرمی هستند.
 4. هر چند که در بخش سفارش می توان مقادیر عمده و بالای پنج کیلو را هم ثبت کرد تا کارشناسان فروش در اسرع وقت با فرد خریدار تماس حاصل کنند.
 5. همچنین جهت تهیه این انجیر ها می توان با شماره های که قرار داده شده است هم تماس گرفت و به این ترتیب به شکل تلفنی سفارش خود را ثبت نمود و ارسال به همه شهر و شهرستان ها کاملا رایگان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *