انجیر خشک سیاه عمده فروش قابل توجهی در کشور دارد و چون این محصول به صورت عمده فروخته می شود برای خریداران بسیار مقرون به صرفه می باشد. خوبی انجیر خشک این است که شما در هر فصلی از سال می توانید آن را خریداری و سپس مصرف کنید. در کشور از میان میوه های خشک تولید انجیر خشک رتبه ی اول را دارا می باشد.

مرکز فروش انجیر خشک سیاه به صورت عمده

فواید شگفت انگیز انجیر خشک برای بدن

فواید شگفت انگیز انجیر خشک برای بدن بیشتر قابل توجه تفاوت در کالری است. 100 گرم انجیر تازه حدود 60 کالری دارد؛ همین مقدار انجیر خشک حدود 280 کالری دارد. بنابراین انجیر خشک تقریباً پنج برابر انرژی تازه تأمین می کند. دلیل اصلی این امر این است که انجیر هنگام خشک شدن به سختی آب دارد، در حالی که میوه تازه 80 درصد آب تشکیل شده است. در همان زمان، مقدار انجیر قند میوه به دلیل فرایند خشک شدن افزایش می یابد طعم آن به طور قابل توجهی شیرین تر از میوه تازه است و همچنین کالری همراه آن.
محتوای مواد مغذی نیز به دلیل فرایند خشک شدن افزایش می یابد. انجیر خشک دارای چهار تا پنج برابر انجیر تازه پتاسیم است (حدود 1080 گرم یا 240 گرم در هر 100 گرم). همین مورد در مورد منیزیم (در هر 100 گرم 90 میلی گرم خشک، 20 میلی گرم تازه)، کلسیم (در هر 100 گرم 244 میلی گرم خشک، 54 میلی گرم تازه) و فسفر (در هر 100 گرم 144 میلی گرم خشک، 32 میلی گرم تازه) وجود دارد.
انجیر خشک و تازه همچنین سرشار از فیبر است. دو تا سه انجیر ملین ملایم محسوب می شود. انجیر خشک حتی بیش از میوه های تازه هضم را تحریک می کند. انجیر تازه و خشک هر دو سرشار از مواد مغذی هستند ، طعم شیرینی دارند و ملین های ملایم محسوب می شوند. در انجیر خشک ، محتوای مواد سالم بیشتر است ، اما میزان کالری آنها نیز بیشتر است.

صادرات انجیر خشک سیاه عمده

صادرات انجیر خشک سیاه عمده همان طور که گفته شد تولید انجیر خشک سیاه در کشور به صورت انبوه انجام می شود و چون این میوه ی خشک خواص بالایی دارد و در ایران هم با کیفیت بالا تولید می شود کشورهای خارجی متقاضی این محصول هستند که صادرات این محصول برای تولید کنندگان آن درآمد خوبی به همراه داشته است.
شما اگر علاقه به خرید این محصول دارید کافی است از طریق همین وب سایت با ما ارتباط برقرار کنید تا آن را خریداری و سپس دریافت نمایید. ما علاوه بر فروش انجیر خشک سیاه، انجیر خشک شیرازی و انجیر خشک بهداشتی را هم به فروش می رسانیم که هر سه نوع از کیفیت و مزه ی فوق العاده ای برخوردارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *