امروزه انجیر خشک به خاطر مصارف درمانی بسیار زیاد حایز اهمیت می باشد که می تواند جایگزین بسیار خوبی دربرابر داروهای شیمیایی باشد. انجیر خشک مشهد یکی از بهترین نوع خشکبار بوده که طرفداران بسیار زیادی دارد. از انجیر خشک ایرانیان به همراه چای به جای قند استفاده می کنند و یا اینکه از این میوه های بهشتی به عنوان داروی یبوست بسیار استفاده می‌شود.

مرکز پخش انجیر خشک مشهد

راهنمای انتخاب انجیر خشک

 

انجیر دارای خواص بسیاری بوده که جایگزین بسیار خوبی برای داروهای شیمیایی بوده و انسان را در برابر عوارض داروهای شیمیایی ایمن نگه داشته و به خاطر این که زمان نگهداری و برداشت انجیر بسیار کوتاه است این محصول با ارزش را به صورت خشک نگهداری می کنند. ارزش غذایی انجیر خشک نسبت به انجیر تازه بیشتر می باشد. انجیر خشک دارای آنتی اکسیدان های قوی در برابر انواع سرطان ها می باشد که سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد و هم چنین محرک بسیار خوبی برای لاغری به شمار می آید.

انجیر خشک در ایران وحتی کشورهای همسایه بازار فروش بسیار خوبی دارد . انجیر میوه بهشتی بوده که در مناطق گرمسیری و گرم وخشک به عمل می اید بنابراین این محصول در بازارهای شمالی کشور هم بسیار پرفروش می باشد.

راهنمای انتخاب انجیر ممتاز اصولا تجارها هستند که روی انواع انجیر خشک و سایر محصولات خشکبار آشنایی کامل دارند. هر ساله مقدار قابل توجهی از محصول انجیر ایران به صورت خشک شده به کشورهای اروپایی و کشورهای اطراف ایران صادر می‌شود که از این طریق سود بسیار زیادی به اقتصاد کشور وارد می شود.

انجیر خشک و یا سایر میوه های خشک را باید در محیط سرد و بده دور از نور آفتاب نگه داری کرد .چون میوه های خشک در فضای گرم به سرعت دچار پوسیدگی می شوندو و درون آن ها کرم به وجود می آید. از انجیر خشک برای ملین شدن روده ها استفاده می شود که نقش مهمی در تمیز کردن و پاک کردن روده ایجاد می کند.

راهنمای انتخاب انجیر خشک

فروشندگان انجیر خشک مشهد

فروشندگان انجیر خشک در مشهد این محصول با ارزش را به صورت عمده و یا جزئی در بسته بندی های متنوع و تمیز بهداشتی عرضه می کند این محصول با کیفیت دارای قیمت های متفاوتی می باشد که در برند های متفاوتی در بازار موجود می باشد. در کشور ایران باغات انجیر بسیار زیادی وجود دارد که همه ساله باغداران مقادیر بسیار زیادی از انجیر را به صورت میوه خشک شده روانه بازار می کنند.

فروشندگان انجیر خشک مشهد

این محصول با ارزش به صورت بسته بندی های استانداردی وجود داشته که می توان با مراجعه به فروشگاه های مواد غذایی و سایر خشکبار فروشی ها این محصول ارزشمند را به صورت جزئی و یا کلی تهیه کرد .

  • تبلیغات:
    1. خرید و فروش عمده خاکشیر
    2. پخش عمده پرتقال محلی
    3. بازار پخش خرما زاهدی خشک
    4. خرید پاستیل کیلویی خوشمزه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *