انجیر در اصل یک میوه ی شیرین است که پوستی نرم و دانه های ریز دارد و و به دو صورت تازه و هم به شکل خشک آن را مصرف می کنند. به این میوه تازه و خوشمزه آب نبات طبیعی هم گفته می شود چون شیرین بودن این میوه کاملاً طبیعی است. انجیر خشک گرمسار یکی از مرغوب ترین انجیر ها است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و با بهترین انجیر ها مقابله می کند. درخت انجیر در دسته خانواده توت ها حساب می شود که بیشتر در کشورهای آسیایی رشد می کند.

مرکز پخش انجیر خشک گرمسار

بررسی کیفیت انجیر خشک گرمسار

 

انجیر خشک خواص های زیادی دارد که می توان به چند مورد از آنها اشاره کرد از جمله جوشانده انجیر خشک که درمان کننده التهاب مجاری دستگاه تنفسی، کلیه، ذات الریه ، سرخک و مخملک و آبله می‌باشد.

یکی دیگر از خواص انجیر خشک این است که جوشانده انجیر خشک برای دفع سرماخوردگی بسیار خوب است و غرغره کردن ان گلودرد را برطرف می کند از جمله خواص های دیگر انجیر خشک می توان گفت که انجیر خشک برای درمان سوء هاضمه مفید است. همچنین انجیر خشک درمان کننده نفخ و باد معده می باشد و برای از بین بردن بوی ناخوشایند دهم میتوان از انجیر خشک استفاده کرد.

کیفیت انجیر خشک گرمسار نسبت به کشت در مکان های دیگر خیلی بیشتر است. از خواص های دیگر انجیر خشک می توان اشاره کرد که این میوه به سبب بیشتر شدن قوای جسمانی کمک می کند. به علت آهن زیاد در انجیر خشک به افرادی که با مشکل خون رسانی در بدن روبرو هستند توصیه می‌شود روزی ۱۰ عدد انجیر خشک مصرف کنند. افرادی که از لحاظ جسمی ضعیف هستند خوردن انجیر خشک بسیار موثر است. انجیر خشک به علت داشتن ویتامین‌های موجود برای بسیاری از مشکلات مثل یبوست، زخم معده، رفع تشنگی ،عفونت ریه، تب ،سرفه، اعصاب و سینه درد بسیار مفید است.

بررسی کیفیت انجیر خشک گرمسار

فروشندگان انجیر خشک گرمسار

فروشندگان انجیر خشک گرمسار میوه مورد نظر را به طرفداران خود عرضه می کند. انجیر خشک هم به صورت فله ای و هم به صورت کیلویی قابل خرید است. خوردن انجیر خشک انرژی بدن را تامین می کند. انجیر خشک خاصیت درمانی هم دارد. انجیر را بیشتر به صورت خشک استفاده می‌کنند. چون در این روش میزان قند آن بالا می باشد و طعم آن بهتر است.

فروشندگان انجیر خشک گرمسار

این از خوبی کشاورزان گرمسار است که چنین محصولاتی را سالانه با کیفیت عالی و قیمت کم و با بسته بندی های شیک و به روز و طعمی خوش و مطبوع وارد بازار و در بین مردم عرضه می کنند.

 

  • تبلیغات:
    1. قیمت پسته + خرید پسته اکبری و فروش پسته کوهی
    2. مرکز فروش گردو عمده شیلی
    3. قیمت خرما برحی خوزستان بصورت فله
    4. نرخ خرید سویا گوشتی تبرک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *