انجیر خشک از میوه هایی بسیار شیرین است که می تواند تنوع بسیاری از مواد مغذی را در اختیار مصرف کنندگان آن قرار دهد. این محصول دارای به صورت له شده نیز ارائه می شود و خریداران می توانند این نوع به خصوص از انجیر را به راحتی تهیه کنند. نمایندگی فروش انجیر خشک له شده این محصول را با قیمت مناسب و کیفیتی بی نظیر در اختیار خریداران قرار می دهد و آنها نیز می توانند این محصول را به صورت عمده سفارش دهند.

نمایندگی فروش انجیر خشک له شده

کالری انواع انجیر خشک شده

کالری انواع انجیر خشک شده انجیر از جمله میوه های بسیار شیرین است که شیرینی آن به دلیل وجود قندهای سبک همچون گلوکز و فروکتوز است که به سرعت می توانند تولید انرژی کنند.
انجیر تازه نسبت به انجیر خشک میزان رطوبت بیشتری دارد و بنابراین تراکم مواد مغذی در آن کم می باشد اما با خشک شدن انجیر تراکم مواد مغذی و به ویژه انرژی در آن بالا می رود.

کالری انواع اجیر خشک شده نه تنها نسبت به نوع تازه این محصول بلکه نسبت انواع میوه های دیگر بسیار بالا می باشد. این میوه به صورت خشک شده دارای 249 کالری در هر 100 گرم است که حدود 5 برابر بیشتر از کالری موجود در میوه تازه می باشد.

کالری انواع این میوه می تواند به سرعت در اختیار بدن قرار گیرد و به این ترتیب حداکثر میزان انرژی را در واحد زمان می تواند نسبت به انواع میوه های خشک دیگر در اختیار بدن قرار دهد و به این ترتیب این میوه به عنوان پر کالری ترین انواع این میوه خشک شناخته می شود.

مزایا خرید عمده انجیر خشک له شده

مزایا خرید عمده انجیر خشک له شده خرید عمده انجیر خشک له شده از نمایندگی فروش آن صورت می گیرد.این نمایندگی انجیر خشک اعلا را با قیمت تولید کننده ارائه می کند و به همین جهت نیاز به مراجعه حضوری به مزرعه نمی باشد و قیمت انجیر خشک ارائه شده در نمایندگی همان قیمت تولید کننده می باشد.

مزایا خرید عمده این محصول بسیار زیاد است. در این خرید محصول با قیمت ارزان تر ارائه می شود و هم فروشنده به نقدینگی مناسب دست می یابد هم این که خریدار عمده مبلغ کمتری بابت هر کیلو انجیر خشک خواهد پرداخت.

از دیگر مزایای این نوع خرید می توان به امکان صادرات آن اشاره کرد. خریدار با سفارش این محصول با قیمت پایین می تواند آن را جهت عرضه به بازارهای خارجی نیز مورد استفاده قرار دهد و به این ترتیب سود مناسبی به دست آورد.

و در نهایت این که در این نوع خرید محموله سفارشی با حداقل هزینه باربری و در مکان دلخواه خریدار به دست وی می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *