انجیر خشک را می‌توان سلطان میوه های خشک نامید، چرا که در میان تمام میوه های خشک پرخاصیت ترین و جزء خوشمزه ترین میوه هایی است که طرفداران بسیار زیادی نه تنها در ایران بلکه در کل جهان دارد. استفاده از انجیر خشک به عنوان یکی از تنقلات پر مصرف برای کودکان می‌تواند به سلامتی آنها بسیار کمک کند و باعث رشد بهتر آنها گردد. مجموعه ما در زمینه پخش انجیر خشک درجه B فعالیت دارد و توانسته است این محصول با کیفیت را با قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

پخش انجیر خشک درجه B

راهنمای انتخاب انجیر خشک مرغوب

راهنمای انتخاب انجیر خشک مرغوب انجیر خشک حاصل خشک کردن انجیر های تازه و رسیده ای است که یا به روش سنتی از طریق آفتاب خشک می کنند یا به روش صنعتی به وسیله دستگاه های خشک کن میوه خشک می شود. یک انجیر با کیفیت و مرغوب می تواند ارزش غذایی بالایی داشته باشد و دارای خواص فراوانی باشد. در هنگام انتخاب انجیر خشک مرغوب باید به نرمی و گوشتی بودن انجیر توجه ویژه گردد و همچنین رنگ انجیر هرچه به روشنی رود کیفیت آن مطلوب تر است چرا که از میوه های تازه و رسیده ی درختان برای خشک کردن استفاده کردند.

تاثیرات مثبتی که انجیر خشک و لاغری به صورت ناشتا دارد، عبارتند از، رفع کلسترول خون و همچنین کمک به تقویت سیستم عصبی می باشد.

آفت در انجیر بسیار است و در هنگام خرید باید توجه نمود که انجیر دارای آفت یا کرم خوردگی نباشد. همچنین انجیرها از لحاظ سایز دارای سایزهای کوچک، متوسط، بزرگ و شکفته می باشد. سایز انجیر در ارزش غذایی آن تاثیر خاصی ندارد ولی در قیمت گذاری سایزهای کوچک دارای قیمت مناسبی هستند و کسانی که دارای توان مالی پایین تری هستند می توانند از سایز های کوچک آن استفاده نمایید.

استفاده از انجیر هایی که سفت می باشند و دارای رنگ های تیره هستند نشان از ماندگی محصول دارد و نباید استفاده گردد. از لحاظ مزه انجیر نیز باید مزه بسیار عالی و طبیعی داشته باشد و حالت ترشیدگی یا دارای بو و طعم بدی نباشد. استفاده از انجیر خشک برای کسانی که دارای مشکلات گوارشی مخصوصاً یبوست هستند بسیار توصیه می گردد چرا که خوردن چند عدد انجیر خشک همراه با آب بسیار در درمان مشکل آنها موثر است.

قیمت انجیر خشک در شیردهی بسته به نوع نوع انجیر و درجه بندی آن دارد. درجه هایی که برای این محصول در نظر گرفته می شود به صورت انجیر درشت متوسط و ریز است که بسته به وزن بسته بندی قیمت های متفاوتی برای آن ارائه می گردد.

عرضه کننده انجیر خشک درجه B

عرضه کننده انجیر خشک درجه B مجموعه ما مفتخر است در زمینه عرضه انجیر خشک در سطح کشور فعالیت نماید و بتواند محصول با کیفیتی را با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه کند که این یکی از اصول مهم مجموعه ما می باشد. کیفیت بالای محصولات ما باعث گردیده است که علاوه بر بازارهای داخلی در زمینه ی صادرات را به کشورهای دیگر نیز موفق عمل نماید و محصول با کیفیتی را جهت عرضه به مشتریان عزیز در سراسر جهان ارائه نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *