اگر انجیر خشک ارگانیک عمده را به شکل بدون واسطه تهیه نمایید، برایتان از نظر هزینه و قیمت مناسب تر می گردد. برای این کار به تولید کنندگانی و پخش کنندگانی که در همه شهرها وجود دارند مراجعه کنید. البته حتما زمان خرید توجه کنید که شکل ظاهری و طعم انجیر خشک قابل قبول باشد و طعم دلنشینی داشته باشد. انجیر خشک ارگانیک به سبب اینکه هیچ گونه مواد افزودنی به آن اضافه نشده است دارای کیفیت بهتری نسبت به سایر انجیر خشک های دیگر است.

پخش انواع انجیر خشک ارگانیک

نحوه خشک کردن انجیر در خانه

شیوه خشک کردن انجیر در خانه:

انجیر را می توانیم به صورت کاملا ارگانیک و بدون اضافه کردن مواد افزودنی خشک کنیم. برخی از روش های خشک کردن انجیر به شرح زیر است:

 1. استفاده از نور مستقیم آفتاب
 2. استفاده از حرارت دهی در فر
 3. استفاده از حرارت شوفاژ و بخاری

آشنایی با خصوصیات انجیر خشک:

انجیر خشک سرشار از مقدار زیادی پتاسیم است که می‌تواند به کاهش میزان جذب قند بعد از هر وعده غذایی کمک کند. هرچه مقدار پتاسیم در بدن انسان بیشتر باشد، نوسان مقدار قند در بدن کاهش پیدا می کند و دیابتی‌ها هم می‌ توانند زندگی معمولی داشته باشند. سدیم عموما به صورت نمک در وعده‌ های غذایی وارد بدن افراد می گردد.

ولی اگر میزان سدیم افزایش یابد و با کاهش پتاسیم همراه شود، این قضیه سبب افزایش فشارخون می گردد. از طرفی انجیر دارای مقادیر زیادی پتاسیم و از سوی دیگر دارای مقدار کمی سدیم است. در نهایت این میوه برای مقابله با فشارخون انتخاب بسیار خوبی است. انجیر با ایجاد تعادل در فشارخون برای انسان آرامش به دنبال دارد.

بر طبق روش زندگی فعلی و استفاده بیشتر از میزان مواد غذایی فرآوری گردیده ممکن است بدن فرد با کمبود پتاسیم روبرو شود و سبب ایجاد فشار خون بالا شود. بنابراین بر طبق آنکه انجیر خشک سرشار از پتاسیم است به فرد در حفظ و کنترل فشار خون کمک زیادی می کند.

نحوه خشک کردن انجیر در خانه

خرید مرغوب ترین انواع انجیر خشک ارگانیک

 

در کشور ما کارخانه های تولید انجیر خشک ارگانیک زیادی وجود دارد. که این کارخانه ها انواع و اقسام مدل های مختلف انجیر خشک با وزن ها و بسته بندی های گوناگون را تهیه و تولید می کنند.

کارخانه ها باید جهت جلوگیری از انتشار آلودگی در زمان مصرف، حتما حین تولید تمام موازین بهداشتی را رعایت کنند تا مشتری با اطمینان بیشتر از محصولاتشان استفاده کند. در زمان خرید انجیر خشک هم، خریداران باید به نشان استاندارد محصولات توجه نمایند.

خرید مرغوب ترین انواع انجیر خشک ارگانیک

جهت خرید خرید مرغوب ترین انواع انجیر خشک ارگانیک می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید. خرید عمده این محصول سبب کاهش قیمت تمام شده آن می شود.

انواع انجیر خشک ارگانیک:

 • انجیر خشک محلی
 • انجیر خشک خانگی

 

 • تبلیغات:
  1. بازار فروش بهترین کرم ارده شکلاتی
  2. فروش عمده حبه قند خرما رژیمی
  3. فروش ذرت شیرین مخصوص تهیه کنسرو ذرت
  4. خرید گیلاس سیاه پیوندی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *