انجیر یکی از میوه های خوشمزه می باشد که به صورت تازه و خشک می توان آن را مورد استفاده قرار داد. انجیر خشک به عنوان یک خشکبار مقوی و سالم شناخته شده است که به صورت های مختلفی چون انجیر خشک پرک، انجیر خشک خندان، انجیر خشک صد و یک و … در بازار به فروش می رسد. پخش انجیر خشک کیلویی توسط سایت های اینترنتی معتبر صورت انجام می گیرد و محصول مورد نظر با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

پخش انواع انجیر خشک به صورت کیلویی

چند نسخه درمانی طب سنتی با انجیر خشک

چند نسخه درمانی طب سنتی با انجیر خشک همانطور که گفته شد انجیر خشک از خواص و فواید بالایی برخوردار بوده و سرشار از آهن، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، انواع ویتامین ها و … می باشد. این خشکبار در طب سنتی جایگاه بسیار ویژه ای دارد و در درمان و پیشگیری از بسیاری بیماری از آن استفاده می کنند.

در طب سنتی از انجیر خشک برای رفع تنگی نفس استفاده می کنند، می توان مقدار معینی انجیر خشک را در شیر جوشاند و شربتی به دست آورد که مصرف آن نرم کننده سینه و معده می باشد و همچنین غرغره کردن آن گلو را نرم می کند.

انجیر خشک را می توان همراه با بادام، پسته، گردو مصرف کرد که به تقویت حافظه کمک زیادی می کند، همچنین قرار دادن آن در برنامه غذایی زنان باردار باعث تقویت حافظه جنین می شود.

از دیگر خصویات انجیر خشک و حاملگی می‌توان به مصرف زنان باردار اشاره کرد، چرا که باعث می شود جنین از رشد بهتری برخوردار شده و همچنین سبب افزایش هوش آن ها میگردد.

در طب سنتی برای درمان یبوست از جوشانده انجیر خشک در آب یا شیر استفاده می کنند، همچنین مصرف انجیر خشک خیسانده در روغن زیتون و در صبح ناشتا برای رفع یبوست بسیار مفید می باشد.

عرضه مستقیم انجیر خشک کیلویی

عرضه مستقیم انجیر خشک کیلویی انجیر خشک یکی از محصولاتی می باشد که به صورت بسته بندی و فله ای در بازار به فروش می رسد ولی نوع بسته بندی آن به دلیل بهداشتی بودن بازار فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است. این محصول پس از آماده شده توسط دستگاه های مخصوص سورت بندی و بسته بندی شده و سپس به بازار ارائه می گردد. انجیر خشک بسته بندی همچنین در بازار های خارجی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

بهتر است بدانید انجیر خشک در انواع مختلفی چون انجیر خشک مجلسی، انجیر خشک سیاه، انجیر خشک بسته بندی و … در بازار به فروش می رسد و هر کدام طرفداران مخصوص خود را دارند، البته انجیر خشک مجلسی به دلیل داشتن مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد جزء محصولات پر فروش بازار می باشد.

تولید کننده های انجیر خشک فیبر در تولیدی های معتبر شروع به کار نموده اند که با افزایش این نوع مراکز فروش، خریداران می توانند از نزدیک ترین محل زندگی خود این نوع انجیر را خریداری نمایند.

امروزه با در دسترس بودن اینترنت عرضه انجیر خشک کیلویی به صورت مستقیم و غیر حضوری انجام می گیرد و با مراجعه به سایت های اینترنتی ما می توانید در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر را خریداری نمایید. همچنین می توانید قیمت روز انواع انجیر خشک را قبل از خرید به دست آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *