پخش عمده بادام افغان

پخش عمده بادام افغان


درکنار کشورهایی مانند ایران، سوریه، آذربایجان ، یکی از کشورهای پخش عمده بادام مرغوب افغانستان می باشد.

پخش عمده بادام افغان
پخش عمده بادام افغان

تولید کننده عمده بادام باکیفیت افغان:

افغانستان هم به دلیل شرایط جوی مشابه ایران و آب و هوای نسبتا مطبوع، در زمینه تولید انواع بادام و مغز بادام درختی ایرانی  توانایی بسزایی را دارد.

به علت مرغوبیت و کیفیت بالای این نوع بادام، این محصول تبدیل به یک محصول صادراتی شده که بخاطر هم مرز بودن با ابران سهم خوبی در صادرات به ایران به خود اختصاص داده است.

با این اوصاف می توان گفت تولید و پخش بادام افغان در بازار ایران سبب محبوبیت مصرفی این کالا شده که با تدابیر وارد کنندگان این کالا حتی با بسته بندی این محصول قادر به پخش بسیاری از این فرآورده را در برنامه سودآور قرار دارد.

بهترین روش خرید بادام افغانستان در ایران

جهت خرید بادام افغانستان و بادام زمینی بسته بندی فدک و پخش عمده بادام افغان می توان این نوع بادام را از مرز های شرقی ایران وارد نمود.

مسلما این امر دارای هزینه های بسیاری در گمرک و حمل و نقل خواهد داشت و از همه مهم تر نیاز به بازاریابی داخلی به صورت گسترده می باشد.

ما نیز در مجموعه بازرگانی فدک با تجربه بالا در زمینه معاملات بین الملل این امور پیچیده را برای متقاضیان و خریداران بادام  افغان سهولت بخشده تا رضایت خریدار و همچنین مصرف کننده را از آن خود نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تفاوت بادام های ایرانی با بادام زرین افغان:

فقط کافی ست تست کنید! بدون تعارف ، مهم ترین تفاوت بادام زرین افغان و بادام ایرانی در طعم آن می باشد که با یک تست ساده می توان به این نتیجه رسید.

از دیگر نشانه های تمایز این محصولات می شود به رنگ و طرح مغز بادام افغانی و ایرانی اشاره کرد.

پخش عمده بادام افغانستان در ایران با قیمت مناسب سبب محبوبیت بیش از انتظار این کالای مصرفی شده و تاجران زیادی به خرید و فروش بادام افغان تمایل دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه فدک در تماس باشید.

محتوای زیر به شما در یک خرید خوب کمک خواهد کرد:

خرید عمده بادام درختی مامایی صادراتی

شرکت عرضه بادام درختی بدون پوست ارزان

پخش کننده بادام درختی صادراتی

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

فواید توت خشک برای سلامت پوست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *