شهرستان استهبان در استان فارس، از قطب های اصلی تولید و توزیع بهترین انجیر خشک با کیفیت عالی در ایران می باشد که مشتریان زیادی در بازارهای داخلی و بین المللی دارد؛ راه های زیادی برای خرید عمده ای این محصول وجود دارد اما مراکزی که به پخش مستقیم انجیر خشک درجه یک استهبان می پردازند، معمولا محصولات خود را زیر قیمت بازار به فروش می رسانند، زیرا در این حالت، فرصتی برای دلال و واسطه ها وجود ندارد که بخواهند قیمت را بالا ببرند.
پخش مستقیم انجیر خشک درجه یک استهبان

باکیفیت ترین انواع انجیر خشک صنعتی کدامند؟

باکیفیت ترین انواع انجیر خشک صنعتی کدامند؟ انجیر از قدیمی ترین میوه هایی است که به صورت خشک شده نیز مورد استفاده قرار می گرفته است و هر چند هنوز هم فرآیند خشک کردن آن به صورت سنتی انجام می شود، اما این روش پاسخگوی نیاز عمده ی مشتریان نیست، به همین خاطر کارخانه های زیادی در زمینه تولید صنعتی انجیر فعالیت می کنند؛ شاید برایتان این سوال پیش بیاید که باکیفیت ترین انواع انجیر خشک صنعتی کدامند؟

اگر برای خرید انجیر خشک صنعتی، چندین انتخاب داشته باشید، می توانید با در نظر گرفتن نکات زیر به سادگی بهترین نمونه را انتخاب کنید:

  1. هر چه سایز یا اندازه ی انجیر خشک بزرگتر باشد، از کیفیت و ارزش اقتصادی بالاتری برخوردار است؛ عکس این مساله نیز صادق است و انجیرهای ریزتر، قیمتشان پایینتر است البته از لحاظ ارزش غذایی تفاوت خیلی زیادی ندارند.
  2. اگر اکثر دانه های انجیرهای خشک صنعتی با یک برند خاص، دهان باز یا خندان باشند، به عنوان یک محصول باکیفیت تر در بازار شناخته می شوند.
  3. رنگ انجیر خشک صنعتی مرغوب زرد و سفید است و تیره بودن رنگ آن نشانه ی کیفیت پایین می باشد.
  4. شیک بودن بسته بندی انجیر خشک صنعتی نیز از عواملی است که موجب استقبال مشتریان داخلی و خارجی می شود.

قیمت کلی انجیر خشک درجه یک استهبان

قیمت کلی انجیر خشک درجه یک استهبان تغییرات قیمت انجیر خشک درجه یک استهبان برای همه ی خریداران عمده این محصول، بخصوص خشکبارفروشی ها و شرکت های صادرکننده ی آن اهمیت زیادی دارد؛ راه های زیادی برای تهیه این محصول با کمترین قیمت وجود دارد که در این قسمت به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

همان طور که در بازار هم مشاهده کرده اید، انجیر خشک استهبان در بسته بندی هایی با وزن های مختلف از صد گرمی تا ده کیلویی به فروش می رسد و مسلما هر چه میزان خرید بیشتر باشد، فروشنده ی آن نیز شرایط ویژه ی قیمتی را برای مشتری لحاظ می کند.

گرید یا همان درجه بندی انجیر خشک استهبان نیز نقش مؤثری بر قیمت این محصول دارد؛ انجیرهای خشک ممتاز یا صادراتی که سطح کیفی بهتری دارند، محصولی مشتری پسند به حساب می آیند و طبیعتا قیمت بالاتری هم دارند.

یکی از قویترین و مغذی ترین تنقلات و خشکبار انجیر خشک و غلظت خون است که به علت داشتن آهن فسفر منیزیم و فولیک اسید برای بسیاری از بیماری ها داروی موثری است.

خرید حضوری و مستقیم از تولیدکنندگان معتبر انجیر خشک در استهبان نیز باعث می شود که محصول مورد نظر را با کمترین قیمت خریداری کنید، اما به دلیل اینکه امکان خرید حضوری برای اکثر خریداران وجود ندارد و یا نیازمند صرف زمان و هزینه ی زیادی می باشد بسیاری از مشتریان، خرید غیرحضوری را ترجیح می دهند.

عرضه انجیر زرد سه فصل به صورت اینترنتی ام می‌شود و هر کس که می‌خواهد این محصول را سفارش دهد باید از طریق فروشگاه های آنلاین اقدام کند.

از طریق همین سایت، باکیفیت ترین ارقام انجیر خشک استهبان، بصورت تضمینی و پایینتر از قیمت سایر مراکز، به فروش می رسد و برای مشتریان سراسر کشور ارسال می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *