انجیر خشک یکی از فرآورده های میوه ی انجیر است که توانسته است با طعم بی نظیر خود طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. با توجه به پر طرفدار بودن انجیر خشک در کشور ما توزیع آن در سطحی گسترده صورت گرفته و روانه ی بازار فروش می گردد.

یکی از قویترین و مغذی ترین تنقلات و خشکبار انجیر خشک و غلظت خون است که به علت داشتن آهن فسفر منیزیم و فولیک اسید برای بسیاری از بیماری ها داروی موثری است.

مراکزی که در حوزه پخش انجیر خشک فعالیت دارند در تلاش هستند با خرید انجیر خشک درجه یک از تولید کنندگان معتبر و توزیع آن در بازار فروش به صورت عمده نیاز مصرف کنندگان را برطرف نمایند. پخش انجیر خشک درجه یک عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد که تاثیر مثبتی بر قیمت آن گذاشته است.

پخش مستقیم انجیر خشک درجه یک عمده

باکیفیت ترین انواع انجیر خشک زرد کدامند؟

باکیفیت ترین انواع انجیر خشک زرد کدامند؟ انجیر خشک زرد دارای تنوع زیادی می باشد اما باکیفیت ترین انواع انجیر متعلق به شهرستان استهبان می باشد. انجیر استهبان یکی از معروف ترین انجیر های موجود در بازار می باشد که از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارد.

شهرستان استهبان بسیاری از زمین های کشاورزی خود را به کشت انجیر اختصاص داده است. شرایط مساعد محیطی این منطقه از جمله آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز باعث شده تا انجیر هایی مرغوب حاصل شود. همچنین تجربه کشاورزان این ناحیه در کشت و نگهداری انجیر باعث شده تا کیفیت انجیر افزایش یابد.

عرضه انجیر زرد سه فصل به صورت اینترنتی ام می‌شود و هر کس که می‌خواهد این محصول را سفارش دهد باید از طریق فروشگاه های آنلاین اقدام کند.

انجیر خشک استهبان از لحاظ ظاهری بسیار درشت می باشد و طیف رنگی آن معمولا بین سفید و زرد می باشد. این نوع انجیر کاملا شکفته می باشد و با طعم بی نظیر خود از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

انجیر استهبان از لحاظ میزان رطوبت در حد تعال است به طوری که هم بافت نرمی داشته و به سرعت در دهان آب می شود و هم رطوبت آن زیاد نبوده که کپک ایجاد کند. انجیر خشک استهبان با مراقبت های صحیح از انواع آفات و حشرات درمان می باشد و بافتی کاملا صاف و بدون آسیب دیدگی دارد.

قیمت انجیر خشک درجه یک عمده

قیمت انجیر خشک درجه یک عمده قیمت انجیر خشک بر اساس عوامل مختلفی همچون نوع انجیر، کیفیت آن و هزینه های تولیدی همچون شستشو، بسته بندی و حمل و نقل تعیین می گردد. همچنین نوسانات موجود در بازار باعث شده تا قیمت انجیر خشک متغیر باشد.

قیمت انجیر خشک درجه یک با توجه به سطح کیفی بالایی که دارد نسبت به دیگر انجیر های موجود در بازار بیشتر می باشد با این حال برخی از مراکز فروش همچون فروشگاه آنلاین ما با فروش عمده انجیر خشک درجه یک این محصول را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد. لذا مصرف کنندگان می توانند برای خرید عمده انجیر خشک درجه یک به سایت فروش ما مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *