فروش انجیر عمده خشک، در محل عرضه، با متدهای گوناگون، و بر حسب سایز و درجه بندی ممکن گردیده است، که از جمله می توان به فروش بدون واسطه و معمولی اشاره نمود. امتیاز بالای مرغوبیت این ثمره مختص شهر استهبان استان فارس در بسته بندیهای متنوع بوده؛ که علاوه بر پخش آن در سرتاسر کشور، بعد صادراتی دارد.

لازم به ذکر است ، که عرضه انواع انجیرخشک نیز ؛ با شرایط دوگانه و با کیفیت مرغوبیت وخشک شده و فرآوری و بسته بندی، در بازار فروش، می باشد. و بسته بندیهای صادراتی، با دو تکنیک صنعتی و قدیمی و یکدست ، ارائه می گردد.

پخش کنندگان انجیر عمده خشک

خصوصیات غذایی مهم انجیر خشک خندان

 

این فرآورده شکیل و خوشمزه خواص بسیاردارد، بطوریکه در قرآن، خداوند تبارک التعالی، بنا بر روایاتی، به دو میوه انجیر و زیتون، قسم خورده است. و این نشانگر ارزش بالای این دو محصول محسوب می شود. این ثمره نظیر انجیر خشک خندان، فواید بی نظیر برای سلامتی دارد.

از جمله، دارای ویتامینها و مواد معدنی، وافر می باشد، که به استحکام استخوانها منجر می شود. و در نتیجه، از پوکی آن پیشگیری می کند. و کم خونی را درمان میکند. افرادی که پوست حساس دارند، آنتی اکسیدان و ویتامینها و مواد معدنی آن نظیر ویتامین E و کلسیم، سبب بازسازی سلولهای تخریب پوست می شود. همچنین ویتامین C موجود در آن، سیستم ایمنی بدن را درمقابل ییماریهای باکتریای بالا می برد.

مواد معدنی پتاسیم در آنجیر درمانگر بیماری فشارخون می باشد. ترکیب آن باعسل به بیماران ابتلا به زخم معده جان تازه میبخشد. و بدترین زخمهای گوارشی (معده) را درمان میکند. اثبات گردیده است که رژیم غذایی فیبردار، کلسترل و اسید اوریک اضافی را دفع میکند. این ماده مفید در انجیر، تنظیم کننده قند خون است. و کسانی که درگیر بیماری مزمن یبوست هستند و از آن رنج می برند؛ این میوه بسبب هضم آسان یبوست را درمان می کند.

 

خصوصیات غذایی مهم انجیر خشک خندان

قیمت انواع انجیر خشک عمده

 

انجیر خشک، انواع مختلف دارد.، که نوع پرک و صد یک آن و خندان گرانترین نوع آن، البته، در ابعاد زینتی و دکوری می باشد. و نوع معتدل آن، بشکل فله، بصورت جزیی و با قیمت کلی، در بسته بندیهای بزرگ به فروش می رسد. انجیر خشک استهبان، به دو روش مکانیزه و سنتی به فروش می رسد، که در روش مرسوم در شهرهای متعدد از کشورمان، مراکز فروش فعالند. و محور اصلی خرید محصول فوق، به دو شهرستان استهبان و نی ریز منحصر می شود، که با خدمات متعدد و سازمان یافته، در کادر نمایندگیهای پخش و مراکز فروش و نظیر آن صورت می پذیرد.

قیمت انواع انجیر خشک عمده

همچنین عواملی چون، کیفیت محصول و نوع بسته بندی و وزن آنها، برند و لیبل آن و نوسانات متوالی قیمتها و بتبع، عدم ثبات آن و مالیات متعلق و رقابت داخلی و خارجی، نحوه فروش و خرید بدون واسطه و کلی و نظیر آن، تاثیر بسزایی در قیمت انجیر خشک و تنظیم بازار دارد.

  • تبلیغات:
    1. خرید و فروش آلو بخارا نیشابور بصورت عمده
    2. تنظیم فشار خون با مصرف انجیر خشک
    3. فروش عمده خرما کبکاب ۱۴۰۰
    4. مرکز فروش عمده گردو درجه یک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *